Papier-Mettler sucht Einsteiger oder Berufserfahrene

Pracownika działu sprzedaży wewnętrznej

Wroclaw, Polen

PAPIER-METTLER jest europejskim liderem rynku w branży opakowań z papieru i tworzyw sztucznych. Nasze rodzinne
przedsiębiorstwo już od ponad 60 lat stawia na innowację, dynamikę i niezawodność. Międzynarodowy sukces, jaki
osiągnęliśmy, oparty jest na solidnym, przynoszącym profity wzroście.
Zorientowanie na Klienta i podnoszenie wydajności ma dla Papier-Mettler ogromne znaczenie. Zrównoważony rozwój
od samego początku jest integralnym elementem filozofii i działalności gospodarczej naszego przedsiębiorstwa.

Aby zagwarantować naszym Klientom serwis na wysokim poziomie, poszukujemy:

                                       Pracownika działu
                                        sprzedaży wewnętrznej

Zakres obowiązków:
- Opieka nad Klientem, począwszy od przyjęcia zlecenia aż do dostarczenia produktów
- Rejestrowanie ruchu towarów (przyjmowanie/wydawanie towaru) i świadczeń logistycznych
- Zarządzanie zasobami magazynowymi
- Koordynowanie wewnętrznych procesów pracy

Wymagania:
- Otwartość na rozwój i doskonalenie kompetencji
- Komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania relacji z Klientem
- Dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu zadań
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie oraz dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Pewną pracę z przyszłością w innowacyjnym Dziale Sprzedaży
- Ciekawe i różnorodne zadania w zgranym zespole, atrakcyjne warunki pracy
- Starannie zorganizowane wdrożenie do pracy
- Konto czasu pracy jaki i elastyczne godziny pracy

Kontakt:
Andrea Müller
+49 (0) 6533/79-3578

Bewerben Sie sich gleich online...

Lernen Sie hier Ihre zukünftigen Kollegen kennen...